سوله | طراحی سوله

سخن مدیر عامل

سوله | طراحی سولهدر ابتدا عرض سلام و درود دارم بر تمام کسانی که از سایت اینترنتی اصفهان سوله بازدید می کنند. خداوندحکیم را شاکرم که درسایه...

ادامه مطلب

چرااصفهان سوله؟

سوله | طراحی سولهتکنولوژي ساخت مدرن
استفاده ازپرسنل ماهر و باتجربه
سالها تجربه و ...

 

ادامه مطلب

مواردگارانتي

سوله | طراحی سولهشامل: رنگ و ورق ...درهمه حال اصفهان سوله رنگ سازه هاي خود را...

 

ادامه مطلب

درباره ما
جمعه, 22 مهر 1390 ساعت 13:35

شرکت اصفهان سوله درتاریخ 1359/8/21در اصفهان به همت حاج ذبیح الله سپهری موسس، بنیانگذار و مدیریت محترم عامل باهدف پیشبرد صنایع کشور در زمینه تولید انواع سوله های صنعتی و سازه های فلزی آغاز به کارنمود.
پس از آن تولیدات خود راگسترش داد و انواع سازه های فضایی و جرثقیل های سقفی نیز به تولیدات این شرکت اضافه گردید. شرکت اصفهان سوله برای دستیابی به کیفیتی مثال زدنی و خدمتی والا از بدو تاسیس ، با جدیت کمر به همت بست. در راستای این هدف بخش کنترل و نظارت بر ساخت محصولات در داخل شرکت راه اندازی شد و برای بهبود هرچه بیشترکیفیت محصولات خود اقدام به تهیه مواد اولیه مرغوب از شرکت های معتبر کرده و توانسته است محصولات خود را ایمن و ماندگار سازد و همواره رضایت مندی مشتریان را کسب نماید.
درسال 1383 به دلیل تغییر خواسته های مشتریان اقدام به ساخت سازه هایی باسقف گرد نمود. درسال  1385 اصفهان سوله به جهت افزایش تولیدات خود سالن تولید خود را به متراژی بالغ بر m21200 سوله سرپوشیده همرا ه با تمامی تجهیزات رسانید. درسال 1388مساحت سالن تولیدتاm2 2000 افزایش یافت و تمامی دستگاه های جوش به روزرسانی شد و دستگاه های جوش co2 نیز تهیه گردید. درسال  1390طرحی مبنی بر تامین کلیه آهن آلات به منظور ارتقاءکیفیت و کاهش قیمت تمام شده ی محصول به هیئت مدیره رسید و پس از تصویب اقدام به ساخت دستگاه های رول باز کن و برش گردید. و اکنون با قریب نیم قرن تلاش مداوم و همت  و پشتکار شبانه روزی مدیران، متخصصان و کارگران این مجموعه به جرأت می توان گفت که ما دربلندای افق این صنعت قرار گرفته ایم.

 

نظر سنجی

چگونه با اصفهان سوله آشنا شده اید؟
 

افراد آنلاین

ما 22 مهمان آنلاین داریم

سفارش آنلاین

اطلاعات تماس

اصفهان - شهرک صنعتی  محمود آباد - خیابان 24

تلفن : 33800951-33800952-031

نمابر : 33802428-031

پست الکترونیکی : esfahansooleh@yahoo.com

ما را دنبال کنید

Facebook MySpace Twitter RSS Feed 

تصاویر سوله